Türkiye'nin Mobilya Evi Evodam Mobilya'ya hoşgeldiniz!
Telefon: 0212 436 00 87
CANLI DESTEK

ÜRÜN GRUPLARI

Poly Koltuk Takımı

Hilton color tv ünitesi Oregon tv ünitesi

TV Üniteleri ve Duvar Ünitesi Modelleri en Uygun Fiyatlarla Evodam Mobilya'da

Evinizdeki hala tv ünitesi yok mu? Televizyonunuzun dekoratif bir görünüme sahip olmasını arzu ediyorsanız hemen duvar üniteleri ile ilgili sayfamızı inceleyebilirsiniz. Birbirinden güzel modern tv üniteleri ile göz dolduran firmamız, kaliteyi uygun fiyat avantajı ile buluşturarak siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktadır. Televizyonlarınız sizin vazgeçilmezleriniz ise, onlara gereken değeri vererek en şık avangard tv üniteleri temin etmelisiniz.

Mevcut fiyatları ile yılın her döneminde en uygun fiyatları sizlere sunan Evodam Mobilya, yalnızca televizyon ünitesi kategorisinde değil, yatak odası, yemek odası, köşe koltuk takımları gibi birçok mobilyayı beğenilerinize sunmaktadır. Yapacağınız alışverişlerde 18 ay taksit seçeneğine sahip olabileceğiniz gibi, ödemelerinizde herhangi bir kefil, ön ödeme veya senet de talep etmemektedir. Bütün bu avantajlara rağmen hala kararınızı vermediyseniz; hemen bizi arayın!

Türkiye’de ki her noktaya ücretsiz kargo hizmeti sağlayan Evodam Mobilya, satın alacağınız "tv ünitesi" ürününün teslimatı sonrası tüm kurulum işlemlerini yapar ayrıca herhangi bir problem baş göstermesi durumunda ise tüm ekibiyle müşterilerine yardımcı olur. Günün her saatinde dilediğiniz her konuda müşteri hizmetlerimizi arayabilir ve sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Dilerseniz “Beni Ara” seçeneği ile bize bildirdiğiniz telefon numaranızdan size ulaşmamıza ve sorununuza profesyonel ve kalıcı çözümler bulmamıza yardımcı olabilirsiniz. Kaliteli ürünle beraber kaliteli hizmeti de kendine temel amaç edinmiş olan firmamız müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Eğer sitemizde arayıp da bulamadığınız diğer tv ünitelerinin bu linkten (tv üniteleri) Google'dan aratabilirsiniz.

Tv - Duvar Üniteleri

RSS

Odalarınızı süsleyen dekoratif ve modern tv üniteleri, ekonomik ve lüks Duvar Ünitesi Modelleri en zengin ürün çeşitleri 36 aya varan taksit seçenekleri ile Evodam Mobilya'da. Bu kategori altından aradığınız televizyon ünitesi mobilyalarına inceleyebilir, beğendiğiniz duvar ünitelerine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.