Türkiye'nin Mobilya Evi Evodam Mobilya'ya hoşgeldiniz!
Telefon: 0212 436 00 87
CANLI DESTEK

ÜRÜN GRUPLARI

Poly Koltuk Takımı

platin köşe

Salon Takımları İle Salonlarınız Artık Daha Güzel!

Siz de modaya ayak uyduran ve dekoratif tasarımlara önem veren tüketicilerden misiniz? Modern mobilyalarınız ve ev dekorasyonlarınız olsun mu istiyorsunuz? Kaliteli ve şık tasarımları ile tüm mevcut ve potansiyel müşterilerinin dikkatini çekmeyi başaran Evodam Mobilya, sattığı salon takımları ile yine gönülleri fethetmeyi başarmış bulunmaktadır. Kaliteli salon takımları ile artık salonlarınız daha ferah ve daha güzel bir görünüme kavuşacak. En kaliteli ve şık salon takımlarına sahip olmak kolay olduğu kadar ucuzdur. Kendi zevklerinize uygun mobilya modellerini seçebileceğiniz gibi uzman tavsiyelerini dikkate alarak da salon takımlarınızı satın alabilirsiniz. Bu konuda size sınırsız özgürlük sunan Evodam Mobilya, yapacağınız alışverişlerde ayrıca ödeme kolaylığı seçeneği ile taleplere yönelik hızlı ve kaliteli cevapları ile önem kazanmaktadır.

Her yıl değişen salon takımlarından siz de modern bir modeli satın almak istiyorsanız web sitemizin ilgili kategorisini inceleyebilirsiniz. Size uygun taksit seçenekleri, ödeme koşulları, kefilsiz ve kredi kartsız satın alma ayrıcalığı ile müşteri memnuniyetini bir adım öne çıkaran firmamız, kendi alanında lider bir firma konumundadır.

Modern Salon Takımları

Sattığımız modern salon takımlarını yalnızca satmakla kalmıyor, satış sonrası teknik destek, müşteri hizmetleri, kurulum gibi işlemleri de gerçekleştirmekteyiz. Hemen her kategorideki ürünlerimizi evinize kadar ücretsiz kargo sayesinde teslim etmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz ilk anda kalitenin farkına varacaksınız.