Türkiye'nin Mobilya Evi Evodam Mobilya'ya hoşgeldiniz!
Telefon: 0212 436 00 87
CANLI DESTEK

ÜRÜN GRUPLARI

Poly Koltuk Takımı

platin köşe

Oturma Grupları ve Evinizin Dekorasyonu

Ev dekorasyonu birçok bayanın dikkat ettiği bir konudur. Evinin güzel görünmesini ve dışarıdan gelebilecek misafirlerin, özellikle arkadaşlarının gözlerine hitap ederek beğenilmesini isterler. Bu nedenle modern dekoratif bir yapıda olan oturma grupları onlar için büyük önem taşımaktadır. Ev dekorasyonunda önemli bir role sahip olan oturma grupları başta oturma odaları olmak üzere bir evin her odasında kullanılabilecek kadar ergonomik bir yapı özelliği taşımaktadır.

Zengin oturma grubu modellerimiz ile ürün yelpazemizi genişletmiş ve her isteğe uygun mobilya modellerini satışa sunmaktayız. Bütçeye hitap ettiği kadar şık görünümleri ve kaliteli tasarımları ile de ön plana çıkan oturma grubu mobilyaları ile taleplere yönelik çalışmalar yürütmekteyiz. Satın almak istediğiniz oturma gruplarından herhangi birini herhangi bir kargo ücreti ödemeksizin evinize kadar teslim eden Evodam Mobilya, aynı zamanda bu mobilyanın kurulumundan teknik desteğine kadar tüm işlemleri ile yakinen ilgilenmektedir.

18 aya varan taksit seçenekleri yanı sıra, kefilsiz, senetsiz, peşinatsız, kredi kartsız bu ürünlere sahip olma avantajını hemen yakalayın. Hala evinizde görsel açıdan sizi tatmin edecek bir oturma grubuna sahip değilseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ve profesyonel kadromuz ile size rehberlik edecek ve en modern oturma gruplarından bütçenize en uygun olanı seçmenizde sizlere yardımcı olacağız. Tek yapmanız gereken, web sitemizi dolaşarak beğendiğiniz ürünün siparişini bize vermeniz.