Türkiye'nin Mobilya Evi Evodam Mobilya'ya hoşgeldiniz!
Telefon: 0212 436 00 87
CANLI DESTEK

ÜRÜN GRUPLARI

Poly Koltuk Takımı

platin köşe

Mutfaklarınız İçin Şık Masa ve Sandalyeler ve Mutfak Köşe Takımları

Moda bir evin her köşesinde mevcut olan bir kavramdır. Yalnızca odalarınızda değil, mutfaklarınızda da modaya uygun mobilya modelleriyle kullanmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz demektir. En kaliteli ve modaya uygun mutfak masaları, mutfak köşe takımları ve Mutfak Sandalyeleri Evodam Mobilya sayesinde satın almanız mümkündür.

Şık tasarımları yanı sıra, az yer kaplaması ve kolay kullanımı sayesinde dikkat çeken mutfak masaları ve mutfak sandalyeleri, her dekoratif yapıya ve motife kolayca uyum sağlayabilmektedir. Her isteğe uygun mutfak mobilyaları ile müşterilerine modayı yakından takip etme şansı veren firmamız, hedeflediği kaliteli hizmeti müşterine sunmanın gururunu yaşamaktadır. Özellikle bayanlar için büyük önem taşıyan mutfakların görsel açıdan düzenlemesi son derece mühim bir konudur. Bu duruma özen gösteren bayanlar kadar Evodam Mobilya olarak bizler de, sürekli bir çalışma içerisinde bulunmaktayız.

Mutfak Köşe , Masa ve Sandalyeleri ile Mutfaklarınıza Hava Katın

Mutfak masaları veya mutfak sandalyeleri dışında aynı işlem için kullanılabilecek olan mutfak köşe takımları ile de daha konforlu ve kaliteli mutfaklara sahip olabilirsiniz. Görsel açıdan son derece zengin bir yapıda olan bu mobilya modelleri, uygun fiyat avantajı ile satılmakta ve aynı zamanda 18 ay taksit seçeneğine tabii tutulmaktadır. Katalogumuzdaki her ürün gibi mutfak köşe takımları ve mutfak masa ve sandalyelerine de ücretsiz kargo avantajı ile hemen sahip olabilirsiniz. Mutfaklarınızda ferah ve şık bir hava yaratmak istiyorsanız hemen sitemizden size en uygun ürünümüzü sipariş edebilirsiniz. Herhangi bir kefile, kredi kartına, çek-senede, peşinata veya koşula gerek duymadan bu mobilyaları satın almanız mümkündür. Evet, yanlış duymadınız! Bu kadar avantaja ve fırsata sahipken hala mutfak masanız, mutfak sandalyeniz veya mutfak köşe takımınız yok mu? Hemen bizi arayın ve mobilyanızı sipariş edin.